Анонси/Реєстрація на проект «Я – лідер»
26.01.2026-30.01.2026
Реєстрація на проект «Я – лідер»
Запрошуємо до участі у проєкті «Я – лідер», який надасть підліткам опору, друзів і нові навички. Вони дізнаються про свої сильні сторони, навчаться спілкуватися без конфліктів, зрозуміють, як захищати свої кордони, знайдуть нових друзів і впевненість у собі.
10 зустрічей по 45 хвилин — без нудних лекцій, лише гра, дискусія, творчість і справжнє життя.
Для кого: підлітки 12–17 років, які мають статус ВПО
Щосереди о 16:00 (після набору групи)
Проводить: клінічний психолог, нейропсихолог Анна Остапенко.
РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням: https://docs.google.com/…/1zPvbsurDGxCLpX8M…/viewform…
або за тел.: (093)204-99-19
Адреса: м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 24
Центральна районна бібліотека ім. П. Тичини
Участь безкоштовна. Єдина умова – бути користувачем бібліотеки та мати статус ВПО.
Для того щоб стати користувачем бібліотеки, потрібно звернутися до чергового бібліотекаря, пред’явити паспорт або документ, ознайомитися з «Правилами користування бібліотекою», підписуати зобов’язання щодо їх виконання, надати відомості для заповнення реєстраційної картки й дати згоду на автоматизовану обробку своїх персональних даних, яка здійснюється згідно закону України «Про захист персональних даних». Бібліотека гарантує захист персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Після підпису згоди Ви стаєте нашим користувачем.
Неповнолітні записуються до бібліотеки на підставі документа, який пред’являють їхні батьки, установи або особи, під наглядом яких вони перебувають.
Спільно з КОМУНАЛЬНИМ НЕКОМЕРЦІЙНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ “КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ ДОПОМОГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ”