Дайджест подій/«Я дізнався під час канікул..!»

«Я дізнався під час канікул..!»

«Я дізнався під час канікул..!»

Під час літніх канікул можна не лише відпочивати, а й відкривати для себе багато нового і цікавого.

В «Бібліотеці на Воскресенці» для учнів Гімназія 184 відбулася інформаційна година «Я дізнався під час канікул..!»

Під час зустрічі школярі ділилися своїми враженнями, новими знаннями та цікавими фактами, про які дізналися. Діти з задоволенням розповідали про прочитанні книги, подорожі, захоплення та відкриття, а також брали участь у пізнавальних бесідах і обговореннях.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері, подарувавши учасникам гарний настрій, нові ідеї та бажання пізнавати світ навколо себе.

Наша бібліотека завжди відкрита для допитливих читачів.