Дайджест подій/«Київ у моєму серці»
«Київ у моєму серці»
19 травня в бібліотеці ім. В. Яна відбулось засідання Клубу Поважних Пані «Київ у моєму серці», присвячене до Дня нашого чарівного улюбленого міста.



Відкрила захід господиня Клубу Галина Іванівна Шарій вітанням з прийдешнім святом – днем Києва. Учасниці Клубу подивились кілька музичних відео про Київ, читали вірші та співали пісень про наше славне місто.
Прекрасний Київський вальс виконали танцівниці ансамблю «Водограй».
Як завжди під час засідань, звучала чудова музика у виконанні Світлани Георгіївни Карпенко.