Дайджест подій/«Весна квітує у смарагдах трав»

«Весна квітує у смарагдах трав»

«Весна квітує у смарагдах трав»

У бібліотеці ім. О. Олеся відбувся поетично-музичний вечір «Весна квітує у смарагдах трав», сповнений тепла, щирості та натхнення. Цьогорічний захід поєднав зворушливі привітання до Дня матері та святкування 10-річчя аматорського молодіжного вокального ансамблю «Мрія».

Музичні виступи, поетичні рядки й святкова атмосфера подарували читачам і гостям бібліотеки яскраві емоції та незабутні враження. Вечір пройшов на одному подиху, залишивши у серцях присутніх приємні спогади, тепло та гарний весняний настрій.