gototopgototop

Бібліотека, Дніпровський район, телефон (044)517-41-70

Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація

Курси комп'ютерної грамотності, комп'ютерні курси Київ

Цифрова бібліотека

Літературно-меморіальний музей-квартира П.Г.Тичини

Hosting Ukraine

 

 

 ІНТЕРНЕТ-ЦЕНТРИ, WI-FI

 

Шановні користувачі!
 На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.
На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом у вигляді  освітніх серіалів. Вони складаються з 7–11 серій, тривалістю до 10 хвилин. Замість рівнів – сезони, а замість уроків – освітні відеосюжети за участю експертів. У процесі спілкування вони допомагають засвоїти знання та здобути навички орієнтування в цифровому просторі.
Наша бібліотека увійшла до мережі цифрових хабів, де власне й можна безкоштовно отримати доступ до сайту «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності. Також у нашій бібліотеці користувачі мають можливість отримати консультації щодо окремих можливостей та послуг Дії.
З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистого розвитку. Освітні серіали тут.

 

Послуги Інтернет-центрів ЦБС Дніпровського району м. Києва передбачають: 

  • консультації щодо окремих можливостей та послуг Дії.
  • роботу в мережі Інтернет;
  • резервування часу для роботи заздалегідь: особисто, телефоном, через еmail;
  • консультації з користування ресурсами мережею Інтернет;
  • довідкові видання з питань використання мережею Інтернет;
  • надання Інтернет-довідок;
  • безкоштовний коворкінг - як за стаціонарним комп'ютером, так і зі своїм ноутбуком. Є конференц-зал, проектор. 

 

Послугами Інтернет-центрів Централізованої бібліотечної системи Дніпровського району м. Києва Ви можете скористатися в бібліотеках:

 

Наші Інтернет-центри розширюють межі традиційного бібліотечного обслуговування, пропонуючи своїм користувачам різноманітні віртуальні екскурсії, презентації, відеопродукцію, рекомендаційні вебліографічні списки.

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ІНТЕРНЕТ-ЦЕНТРОМ

Усі бібліотеки Централізованої бібліотечної системи Дніпровського району м. Києва мають вільний і безкоштовний доступ до мережі WI–FI. Підключитися до WI-FIможуть зареєстровані користувачі за допомогою ноутбуків, кишенькових комп’ютерів, мобільних телефонів з підтримкою технології WI-FI.

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ БЕЗДРОТОВОЮ МЕРЕЖЕЮ ІНТЕРНЕТ (WI-FI)

 

 Правила користування бездротовою мережею Інтернет (WI-FI)

1. Користування бездротовою мережею Інтернет (WI-FI) є безоплатною послугою бібліотеки.

2. Доступ до бездротової мережі WI-FI надається зареєстрованим користувачам бібліотеки для роботи на власних переносних  комп’ютерах (нетбуках, ноутбуках, планшетах тощо) з підтримкою WI-FI, мобільних телефонах (смартфонах) та інших пристроях.

3. Доступ до мережі Інтернет здійснюється за допомогою пароля, що надається користувачу бібліотекарем під час фіксації його відвідування в облікових формах, прийнятих бібліотекою.

4. Послуги з налаштування обладнання, принесеного користувачами в бібліотеку, не входять до обов’язків персоналу бібліотеки, але можливо отримати консультацію з цього питання. За потреби в підзарядці пристрою, користувач може зробити це, скориставшись виділеним гніздом електромережі в приміщенні бібліотеки.

5. Бібліотека також не несе відповідальності за безпеку мережі.

6. Користувачі особисто несуть відповідальність за захист власного обладнання від вірусів, шпигунських програм та інших загроз.

7. Користувачам забороняється розповсюджувати бездротовою мережею віруси, шпигунські програми, здійснювати дії, спрямовані на порушення роботи мережі, псування бібліотечного устаткування, обладнання інших користувачів тощо.

8. Забороняється використання Інтернету для перегляду та скачування порнографічних матеріалів, шкідливих програм, вчинення будь-яких дій, що суперечать законодавству України.

9. За порушення даних правил користувачі позбавляються права працювати у зоні WI-FI.

 


 

підписка на новини

Україна - ЄС

Путівник бібліотеками України

 

Нові надходження

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня