gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 

 

АДРЕСА:

м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 24
(Луначарського, 24) 
тел. (044) 517-42-38, (044) 517-52-33,
+8095-579-43-42
м. Лівобережна,  авт.  № 87, 95, 42, 108
Пункт видачі, ул. М. Кибальчича, 13б
 

 

 

ПРАЦЮЄ:

Понеділок – четвер – з 10-00 до 19-00
П'ятниця– з 10-00 до 18-00
Неділя – з 10-00 до 18-00
Субота – вихідний день
Останній день місяця – санітарний.
Е-mail:
 
 
 
Бібліотека пропонує користувачам
 
 
ЦРБ ім. П.Тичини - це інформаційний та культурний  осередок населення мікрорайону Микільська Слобідка, а також  методичний  центр  для 17 бібліотек ЦБС Дніпровського району. Бібліотека заснована в грудні 1967 року. З 1971 року носить ім’я видатного українського поета Павла Григоровича Тичини.

 

Сьогодні це сучасна бібліотека з  універсальним книжковим фондом з усіх галузей знань, художньою літературою  (понад 50 тис. примірників) та широким спектром періодичних видань, яка пропонує своїм користувачам:

  • безоплатний доступ  до світових ресурсів Інтернет, зону Wi-Fi та електронний каталог; 
  • безоплатні курси  комп’ютерної грамотності «Комп’ютер – це легко!» для людей старшого покоління (детальніше);
  • дитячий куточок «БібліоНяня». 
  • у бібліотеці знаходиться зона лоббі, відкрита для читачів з 10:00.
 
 
 
Для змістовного та цікавого дозвілля мешканців мікрорайону в бібліотеці  працюють клуб «Золотий вік», дитячий літературний клуб «Лепортік», гурток  «Рукотворне диво».
 
 
 
 
 
 
 

На абонементі до послуг користувачів представлена художня література на всі смаки: найновіші бестселери, книги неймовірних пригод, любовні романи, класична література, фантастика, лірика.

 
Пункт видачі літератури пропонує користувачам учбову, пізнавальну та розважальну літературу.

 

 

В читальному залі представлена література з різних галузей знань, пропонується багате зібрання поточних та ретроспективих періодичних видань різної тематики.

 

 

 

 

Методико-бібліографічний
та інформаційний відділ допомогає не загубитися в потоці інформації, надає консультативну допомогу у пошуку інформації займається видавничою діяльністю шляхом створення бібліографічної продукції.

 

 

 

Відділ автоматизації бібліотечних процесів працює над впровадження “Програми автоматизації бібліотеки”, забезпечує надання кожному користувачеві бібліотеки безоплатний доступ  до світових ресурсів Інтернет, зону Wi-Fi та електронний каталог. Працюють курси "Комп-Ас" і "Комп'ютер це легко", на яких можна оволодіти основам коп'ютерної грамотності.

 

 
 
Відділ організації та використання фонду має в своєму фонді рідкісні цінні книги, які можна замовити по внутрішньосистемному обміну та по міжбібліотечному абонементу в різних бібліотеках міста Києва.
 
Ми прагнемо, щоб наша бібліотека стала сучасним інформаційним та культурним центром, місцем зустрічі тавільного спілкування.
Наші постійні користувачі добре знають, що бібліотекарі завжди раді допомогти їм у пошуку потрібної інформації, запропонувати зустріч з цікавими людьми, відомими письменниками та діячами культури, представити нові книжкові видання. 

Ми вдячні всім, хто підтримує та допомагає бібліотеці розвиватися та покращувати якість інформаційно-бібліотечних послуг. Ми вдячні постійним читачам за вірність - вибираючи саме нашу бібліотеку своїм помічником в світі інформації, ви довіряєте нам, і ми це цінуємо.

 

Наші двері та серця завжди відкриті для вас!

 

метро «Лівобережна»

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Ukrainian English French German Italian Polish Russian

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня