gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Сьогодні діти вперше прийшли до бібліотеки ім. П.Усенка і одразу  потрапили у грайливу, підтоновану легким гумором казку з Оксаною Кротюк - письменницею, літературним редактором журналу «Малятко», автором власного проекту на Українському радіо «Великий світ малого читача», членом Національної спілки письменників України.
У цій веселій, сповненій бурхливою фантазією казці, можливі були найхимерніші, найнесподіваніші дива. 
Імідж-зустріч «Ми читаємо, ми зростаємо» з Оксаною Кротюк стала  справжньою читацькою розкішшю. Арт-простір щасливого дитинства «Яскравий світ дитячих мрій» занурив дітей у світ веселих, дотепних, красивих віршів. Письменниця презентувала свої  книжки «Прилетіла пташечка», «Абетка», «Веселі єноти», «Чорне море й синій кит», «От би мені коника», читала віршики, казочки, розглядала з дітьми чудові ілюстрації до книжок, відповідала на запитання дітлахів. 
Родзинкою зустрічі став майстер-клас «Готуємось до свята». Школярі  з цікавістю слухали про давні традиції святкування Великодня, а також ділилися власними розповідями. Найцікавішою для них була розповідь про писанкарство, після якої діти долучилися до власної роботи - розмальовки Великодніх писанок,  які вони з ентузіазмом розфарбували кожен по-своєму. Так приємно – берегти і виконувати святкові традиції свого роду, а також вигадувати власні, нові і робити світле Великоднє свято ще веселішим!
На згадку маленьким першокласникам дісталися нові позитивні враження від бібліотеки, малюнки, фотографії та книжки з автографом письменниці Оксани Кротюк.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня