gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


До бібліотеки  ім. П.Усенка вже з самого ранку приходять   гості: радунці, веселуни, смішкуни й реготуни, усміхайки й веселятка, неслухняники й пустуни, навідався і  пан Перевертас – тоді все стало з ніг на голову й почався гармидер, який неможливо було вгамувати.
Всі ми, діти і дорослі, любимо пригоди, історії, веселощі та цікавинки. Задерикуваті, пустотливі, сповнені кипучої енергії, вірші відомого сучасного українського поета, прозаїка, журналіста, громадського діяча, невтомного мандрівника Сергія Пантюка
дуже до вподоби дітям, які прийшли на зустріч з ним до бібліотеки.
Разом із письменником діти рахували, декламували, римували, вчили скоромовки. Полинули у світ майбутнього на космічному часольоті, відправились у далеке минуле - у ті часи, коли на Землі ще були динозаври. На дітей чекала диво-ігротека «Моє хобі - читання» , а також  найзахоплююча частина - відкритий діалог з письменником «На крилах дитячої мрії»: діти ставили запитання автору, були жвавими та  активними. Скільки несподіваних таємниць, одкровень дізналися школярі від нашого гостя. Усі бажаючі отримали фото на згадку, книжки з автографом та щирі побажання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня