gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Мода – дама з характером непередбачуваним і мінливим. Для підняття весняного настрою бібліотекарі та користувачі бібліотеки ім. К. Симонова зустрілися 23 березня на виставці-дефіле.
Якщо у вас є відчуття стилю і ви крокуєте в ногу з модою, то ви неодмінно повинні вибрати і модні аксесуари, які завершують ваш образ. 
А допомогти присутнім розібратися в таких непростих речах вирішили бібліотекарі, які розповіли про історію виникнення прикрас.
Бурхливими оплесками та оваціями глядачі реагували на виступ колективу «Мистецька фундація «Ера дитячої творчості III-го тисячоліття шоу – театром «Ера творчості» ПНЗ «Зміна» (художній керівник Лагутіна С. М.), який представив аудиторії дві колекції одягу «Веселка» та «Дель Арте». Під супровід характерних французьких мелодій дівчатка молодшої, середньої та старшої груп здійснили показ моделей, виконали декілька танців а проникливий та дзвінкий спів дівчат не залишив аудиторію байдужою. Діти із задоволенням подивились мультимедійну презентацію «Неперевершений світ прикрас», ознайомились з літературою про світ моди переглянувши книжкову виставку «Вічні квіти землі – вишуканість, витримана часом».
Виставка – розкладка прикрас «Острів скарбів» зачарувала кожного.
І на завершення свята моди всі бажаючі мали змогу продемонструвати власні прикраси на імпровізованому подіумі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня