gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


«Від зібрання книг – до зібрання людей», - цю довгоочікувано-урбаністичну мрію наблизили до читачів бібліотеки ім. Володимира Сосюри депутат Київської міської Ради Олександр Міщенко та Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської районної в м. Києві РДА. Мета змінити традиційну книгозбірню пострадянського зразка за кращими сучасними практиками нарешті фінішувала
22 березня відкриттям оновленого бібліотечного простору на Харківському шосе, 13. Сучасна, комфортна, європейська бібліотека – це вже не мрія, а реальність для жителів Дніпровського району. Громада отримала простір для реалізації нових цікавих, соціально-корисних, культурно-освітніх, інформаційних, пізнавальних та інших заходів. 
У ході ремонту замінили вікна та вхідні двері на металопластикові, реконструювали та відремонтували внутрішні стіни, підлогу та стелю; замінили існуючі внутрішні електромережі та електроопалення; облаштували санвузол та технічно-господарське приміщення; відремонтували сходи та облаштували пандус; придбали обладнання, меблі. 
Оновлені зали, комфортні умови – відтепер це все у вільному доступі дніпровчан та гостей столиці.
Разом з бібліотекою раділи нащадки Володимира Сосюри. На святі був присутній правнук українського поета Сосюра Олексій Олегович. 
На відкриття завітали: депутат Київської міської Ради Олександр Міщенко, начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини - Оксана Шуригайло, директор ЦБС Дніпровського району м. Києва - Саврасова Галина, директор Публічної бібліотеки ім.Лесі Українки - Ольга Романюк, завідувачі бібліотек Дніпровського р-ну, голова Дніпровського партійного осередку Блок Петра Порошенка «Солідарність» - Олександра Личман, директор СЗШ № 126 - Олена Гніденко та інші.
Надзвичайно насичена програма заходу: виступи  читачів, котрі декламували вірші, співали пісні, грали на музичних інструментах. 
Чекаємо на постійних читачів та нових партнерів.
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня