gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


У бібліотеці ім. П.Усенка для дітей цікава зустріч із загадковим та спостережливим Олегом Чаклуном – людиною, яка любить і вміє побачити, дослухати, почути. Він побував у десятках країн світу, бачив таке, чого не бачив ніхто.
Відбулася справжня казкова інтрига «Через книги до зірок», тому що казки, які пише для дітей цей талановитий письменник - добрі, світлі, пізнавальні та креативні.
Під час поєдинку фантазерів «Час мріяти» Олег Чаклун розповів дітям, що не потрібно боятися мріяти і робити все для здійснення мрій, спонукав дітей вивчати іноземні мови. В свою чергу діти вразили письменника своїми малюнками.
Діти із задоволенням познайомилися з казковими героями письменника під час дегустації літературних новинок «Свято читацьких задоволень».З великою цікавістю слухали маленькі читачі розповіді про пригоди, а ще з великим захопленням розглядали книги видавництва «Фонтан казок».
Фотоусмішка  зі справжнім чарівником  Олегом Чаклуном «Читай зі мною» залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня