gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Що таке булінг, коментарі-тролінги, підступна павутина та небезпека яка чатує на кожного з нас на її території, -  все це "розклали по поличкам" вже давні друзі бібліотеки ім. П. Тичини представники Національної поліції. Не просто лекція, а запальний діалог. 
Не "зазубрювали", а намагалися розібратися на прикладах конкретних життєвих ситуацій і врешті-решт знайшли правильні шляхи виходу з небезпечних лабіринтів інтернету та зокрема соцмереж.

Щоб ознайомити дітей з елементарними засобами профілактики дитячого травматизму, нещасних випадків на вулиці у формі інтерактивного заняття «Безпечна вулиця», до бібліотеки ім. П.Усенка завітали представники Консультативної Місії Європейського Союзу, на чолі з Luciano Scambiato Licciardi та шкільні офіцери поліції Олександр Коцар і Ганна Чумас.
У спілкуванні з питань безпечного користування Інтернетом під час Оn-line круїзу на поліцейських була покладена дуже важлива функція - попереджувальна.
На згадку всі отримали позитивні емоції та тематичні подарунки: бейсболки, світловідбиваючі браслети, корисні  книжки з правил дорожнього руху «1001 та 1 поворот», буклети, календарі, синьо-жовті кульки, цукерки. 

У бібліотеці ім. В.Яна відбулась зустріч-бесіда з лейтенантом поліції  Парвовим Дмитром  Валерійовичем, який розповів про користування соціальними мережами та шкідливими  групами в них, надав практичні поради про безпечну поведінку в інтернеті.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня