gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Кожна людина, котра колись мала собаку, скаже вам, що зв'язок між чотирилапим другом і хазяїном — особливий, ні з чим не зрівняний. Саме про це прочитала гість бібліотеки ім. П. Тичини маленьким читачам книгозбірні. Українська поетеса, член Національної спілки письменників України Марія Морозенко захопила всіх присутніх своєю позитивністю та харезматичністю.
Крім неймовірних вражень отримали в подарунок від письменникці книгу "Незвичайні пригоди Чока, який шукав Країну Щастя". А замість звичайного "дякуємо" діти подарували письменниці справжні, щирі обійми.

Бібліотека ім. В.Яна теж приєдналася до марафону читання вголос «Скажи книзі ТАК!». З насолодою прочитали  один із найкращих дитячих творів сучасних українських авторів Дяченків М. і С. «Пригоди Марійки Михайлової» 


Бібліотекарі книгозбірні ім. А. Малишка розпочали  день  читання вголос у дитячому садочку, де  прочитали діткам казку В.Сухомлинського «Неслухняний м’яч» і вірші Олени Пчілки.  У цей день була організована  зустріч з поетесою Майданович Т. В., яка прочитала маленьким читачам свої чудові вірші та казки.  Діти  довго не хотіли розлучатись з Тетяною Василівною.

Приєдналася до глобального руху грамотності і  бібліотека № 158. Бібліотекарі разом з читачами із захватом та натхненно читали казки української письменниці Ніни Найдич «Музичні казки». 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня