gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Останнім часом у соціальних мережах набирають популярності небезпечні соціальні групи, які підштовхують дітей до суїцидальних намірів. Щоб навчити дітей безпеці в інтернеті, бібліотекарі книгозбірні ім. П. Усенка спільно з представниками Національної поліції України підготували та провели Оn-line навігатор. Співробітник відділу зв’язків з громадкістю Управління патрульної поліції в м.Києві лейтенант поліції Чумас Ганна Анатоліївна
своїм авторитетним застереженням змоделювала ситуацію «Підступна павутина та чатуюча небезпека». Навела приклади дії деяких інтернет-шахраїв, а також дала рекомендації про те, як грамотно поводитися в подібних ситуаціях.
Діалогове вікно «Game over» дало можливість  юним користувачам закріпити правила безпечної поведінки в інтернеті, розглянути ситуації, які можуть трапитися в мережі. Діти  змогли поділитися оригінальними думками, неочікуваними відповідями та різноманітними  історіями онлайн-спілкування.
Пізнавальні відеоматеріали «Подорож в Оn-Ляндію» ознайомили  з основними загрозами, що є в мережі та засобами боротьби з ними. 
Наприкінці зустрічі, діти отримали книжки з автографом від співробітника Національної поліції.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня