gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Одним із найбільших скарбів народу є рідна мова. В ній досвід багатьох поколінь, життєва мудрість, переживання і надії. Мова – це стежина, яка поєднує минуле із сучасним, відкриває шлях в майбутнє. 
Читачі, які завітали до бібліотеки № 158 на літературну годину, дізналися про історію відзначення свята, його значення для збереження та розвитку мов світу, що мова це – не просто засіб людського спілкування, що вона живе в наших серцях.
Продекламовані вірші розкрили для дітей барвистий світ українського слова, його велич та силу. Діти залюбки взяли участь в мовній грі «Рідна мова в віршах і загадках», із захватом читали гуморески та співали пісні.
До уваги читачів була представлена книжкова виставка «Ти співуча, ніжна і близька».

Про численні заборони й зневагу при ствердженні української мови, про проблеми, які існують і сьогодні, а також про її історію дізналися читачі бібліотеки № 16 на літературному святі «Українська рідна мово, ти у серці народу живеш». А ще отримали поради як збагатити свою мову, використовуючи словники, художнє слово та фольклор. Послухали українські пісні та поезію.

Бібліотекарі книгозбірні №118 запросили читачів на бесіду-вікторину "Українська мова – мова єднання". Мова – це великий скарб, який потрібно поважати та берегти. Гості прийшли в вишиванках, читали вірші про мову, відповідали на запитання вікторини. Ця зустріч – сходинка  до нашого взаєморозуміння. Захід пройшов в піднесенному настрої.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня