gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Про тих, хто загинув і вижив в кривавих подіях лютого 2014 року згадували  під час інформаційного реквієму у бібліотеці ім. К. Симонова за участі учнів музичної школи ім. М. Глінки, журналіста і письменника Максима Бутченка та відвідувачів бібліотеки. Проникливе виконання музичних творів, вірші, присвячені Небесній сотні, відеоряд з хронологією подій на Майдані стали маленькою цеглиною в монумент людської пам'яті і пошани героям Небесної сотні.
«Після майдану ми стали іншою нацією, і в певній мірі завдяки тим, хто загинув, ми зрозуміли, що ми – Українці!», - зазначив в своєму виступі письменник Максим Бутченко. 

Подіям, що відбувались під час Євромайдану та безстрашним, доблесним лицарям Революціїї Гідності, імена  яких навічно вкарбовані в історію України, було присвячено годину патріотизму «Герої не вмирають, летять вони і нам заповідають: «Борітеся за неньку Україну, за її щастя і за світлу днину», що відбулась у бібліотеці № 16Під час заходу говорили про самопожертву і згуртованість, мужність і відвагу майданівців, звучала поезія. Хвилиною мовчання було вшановано Героїв Небесної  Сотні.

У бібліотеці ім. В.Яна чергове засідання учасників клубу «Червона калинонька» присвятили вшануванню подвигу учасників революції Гідності та увіковічнили пам'ять Героїв Небесної  Сотні. До огляду користувачів було оформлено ілюстровану виставку «Вшануй хвилиною мовчання, Вкраїно, тих, що полягли».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня