gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


15 лютого до бібліотеки ім. П.Усенка завітав відомий дитячий письменник, казкар  та поет Олександр Дерманський, щоб поспілкуватися з юними читачами. 
Діти  нетерпляче чекали на зустріч із улюбленим письменником, адже вже давно були знайомі з його творчістю. П’ятихвилинка запитань і відповідей «Довідкове бюро автора»: про життя, творчі плани, про видавництва в яких видавалися його твори, були несподівані, смішні та курйозні.
Каскад літературних задоволень отримали діти від фантастичних історій про вужа Ониська, Чудове Чудовисько, Короля буків, принцесу Драконії Маляку та інших казкових героїв, адже з персонажами  його книжок можна пережити чимало  пригод, навчитися протистояти злу та по-справжньому дружити.
Сашко Дерманський також познайомив присутніх  зі  своїми кумедними віршами .Слово автора легке та жартівливе,  сповнене теплоти та щирого доброго гумору. Наприкінці зустрічі, Олександр Дерманський запропонував дітям  разом з ним створити нову казкову історію, де діти вволю насміялися, вигадуючи імена та пригоди майбутніх героїв. Зібравшись  навколо письменника, отримали море позитиву,спілкуючись з ним. Найкращий спосіб заохотити дітей до читання – особисто познайомити їх з автором книжки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня