gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Саме очікування дива надало неповторної чарівності «Новорічній феєрії» в студії творчого самовираження районної бібліотеки ім. П.Усенка. Зустріч родин-членів Клубу сімейного дозвілля «Країна мрій» напередодні самих цікавих, веселих і загадкових зимових свят створила святкову креативну атмосферу за допомогою:
- арт-простору «На колір і смак шукаємо друзів» з демонстрацією художніх малюнків улюблених героїв популярних мультфільмів Каті и Христини Короленко та власноручно виготовлених чарівних виробів Гресь Івана; 
- яскравого поетичного калейдоскопу «У Пегасів на Парнасі» з маленькими майстрами сценічного слова Соловйова Лева, Любимових Тихона і Кіри;
- маленької філармонії «Сім нот, сім кольорів» за участю чудового виконавця класичної музики юного піаніста Линського Романа і чарівного сімейного дуету Курас Тетяни та Олежки з композицією «Коли співає мама».
Донести унікальну культуру  традицій зимових свят дуже яскраво вдалося вихованцям студії «Розвиток» з фольклорною програмою «Святий Миколай, ми тебе чекаємо!». Тут лунали і святкова молитва, і гра на бандурі, і музично-пісенний хоровод. 
А ще відбулася захоплююча зустріч з казковими персонажами – Дідом Морозом, Снігуронькою, чарівницею Зимою та іншими героями під час книго-кіно-мандрівки «З любов’ю до дітей» і якимось незбагненним чином опинились під головною прикрасою зимових свят – ялинкою – дивовижні подарунки для всіх гостей, учасників свята.
То ж, чудеса можливі, якщо до справ долучаються такі талановиті дітки і їх прекрасні батьки, які не просто обдарували радістю, а й посіяли у наші душі зернятка добра і світла.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня