gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


За ініціативою бібліотеки ім. Г. Тютюнника на території  спеціалізованої школи № 125  учні зустрілися з Ларисою Артюгіною, українським кінорежисером,  Членом Спілки кінематографістів України, Спілки театральних діячів України, творчого об’єднання «Вавилон’13» та Асамблеї діячів культури України, керівником громадської організації «Новий Донбас», яка презентувала свій фільм «Як ми стали добровольцями». Герої фільму – це люди, які розпочали свій героїчний шлях за свободу нашої країни під час подій Революціі Гідності до «Іловайського котла». Після перегляду фільму всі бажаючі ставили запитання та коментували побачене у фільмі.

«Гідність Держави зрештою залежить від гідності особистостей, які її створюють», - саме на цьому акцентовано увагу під час уроку до Дня Гідності та Свободи в бібліотеці ім. П.Усенка.
 
 
 
 
«Гідність народу ціною життя». Правда. Думки. Надії. Під таким гаслом пройшов диспут-діалог між відомим український письменник Олегом Виноградовим (автором книги «Слово Майдана») та юними читачами, які продемонстрували зацікавленість, патріотизм і велику пошану до учасників Євромайдану.
Музичні варіації «Живуть герої серед нас», у виконанні учнів Дитячої музичної школи № 20, стали гідним закінченням Уроку мужності і патріотизму.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня