gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Минають роки, відлітають у вічність… Але людство не забуде  про тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє, своє життя для щастя інших...
Урок-міркування: «Зі сплаву мертвих і живих писалась Перемога» відбувся в бібліотеці ім. К. Симонова. 
Хвилиною мовчання присутні подякували думкою і серцем тим, хто ціною власного життя приніс нам мир на землю України. Ми в довічному боргу і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше їх залишається в життєвому строю. Їхні груди вкриті медалями, на скронях - сивина… Вони пам'ятають ті страшні часи… 
Своїми спогадами з читачами поділилися учасники бойових дій у Другій світовій війні, інваліди війни: Карпович Іван Юхимович та Демиденко Микола Гаврилович. А партнери бібліотеки – учасники ансамблю народної пісні ,"Дубрава" Центру культури та мистецтв Дніпровського району м. Києва дарували пісні і ветеранам і всім присутнім. В їх виконанні звучали пісні "День Победы", "Седина ты моя, седина", "Виростеш ти сину…" Всіх зворушили вірші про будні війни у виконанні Миколи Гавриловича та учасниць ансамблю. 

Ми пам’ятаємо! Під таким гаслом у бібліотеці ім. А. Малишка 5 травня відбулася зустріч з читачами бібліотеки, які дітьми пережили страхіття другої світової війни. Своїми не дитячими спогадами з присутніми поділились Куліш Марія Іванівна та Савакова Світлана Павлівна. Це були розповіді зі сльозами на очах. Гості принесли та показали багато сімейних реліквій: фото, листи з фронту, листівки воєнних років. Ця зустріч надовго залишиться в пам’яті.


На вечір пам'яті до бібліотеки ім. П. Тичини завітали ветерани Другої світової війни та члени клубу "Золотий вік". Приємні емоції подарували вихованці Школи джазового та естрадного мистецтв, показавши нашим гостям свої музичні таланти.


Хвилиною мовчання розпочався день пам'яті в бібліотеці ім. Г. Тютюнника. Вшанували тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя.
Війна несе горе всім. Кров, біль, страждання випали на долю дорослих, які зі зброєю в руках пішли на фронт. Та як почувалися  діти і підлітки, багато з яких залишилися без піклування старших, без даху над головою, перед щоденною смертельною небезпекою? На собі, своїй долі відчула чорний подих смерті Дегтярева Маргарита Володимирівна, якій виповнилось 7 років на початок війни). Епізоди з її воєнного дитячого життя читачі слухали затамувавши подих. Бутенко Володимир Іванович (голова Ради ветеранів мыкрорайону «Лівобережний», підполковник інженерних військ), розповів про перебіг війни на території України в період з 1941 по 1945 рр. На завершення учні подарували ветеранам квіти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня