gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 У районній бібліотеці ім. П.Усенка продовжує проходити цикл уроків духовності. Ми з радістю запрошуємо на зустрічі представників загальноміського проекту «Світле кіно мандрує бібліотеками». Цього разу кіноперегляд «Стрічки – переможці та призери Міжнародного кінофестивалю «Світло – 2015» відбувся 6 травня. Добрі та світлі короткометражні фільми «Тримай удар» (режисер Анна Дем’яненко), «Про жадібність деякої пташки» (режисер Ліза Безручко), «Обід на двох»
(режисер Оксана Войтенко), «Lila» (режисер Карлос Ласкано) до сліз розчулили школярів. Але й були моменти, коли вони щиро та невимушено сміялися. Ведуча заходу та голова Комітету з питань культури, моралі, духовності та збереження культурної спадщини Громадської ради при КМДА Лариса Костянтинівна Котлякова долучилися до діалогу з глядачем «Кіно, яке не залишає байдужим», після якого дали життєву настанову «Тримай удар!».
Книга почесних гостей районної бібліотеки ім. П.Усенка для дітей поповнилася новим автографом – побажанням «На згадку про зустріч». Світле кіно, що завітало до книгозбірні, залишило ясний слід у душі кожної людини, яка була присутня на заході. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня