gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


 
 
 
 
 
Краса мистецтва + представники влади + патрульні поліцейські = бібліотека ім. П. Тичини. Саме такий мікс заходів відбувся в книгозбірні 20 квітня.
 
 
 
 
 
 
 
Початок дня. Школа джазового та естрадного мистецтва. Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Далі зустріч "Поліція-влада-громада". Представники нової поліції, депутат Київської міської ради Олег Петровець та мешканці мікрорайону Микільська Слобідка зібралися для вирішення спільних проблем житлового масиву. Пропозиція від читачів: «…частіше робити такі зустрічі», - говоре сама за себе. Зустріч була досить продуктивною: присутні змогли висловитись та донести як до патрульних, так і до представників влади суть актуальних для мікрорайону проблем та отримали інформацію про те, як патрульна поліція разом з місцевою владою може створити спокійне, комфортне середовище для громади.
 
Та контраст цьому дню в бібліотеці подарував майстер-клас з писанкарства, організований викладачкою Безкоштовних курсів української мови Олею Андрусенко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня