gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Людина, яка товаришує з мистецтвом, відрізняється від інших естетичним смаком, творчим духом та майстерністю. Ось чому слід з раннього віку долучати дітей до мистецтва, навчати їх творити прекрасне, спонукати до взаємодії, обміном знаннями та культурними досягненнями. 
7 квітня в бібліотеці ім. П. Усенка відбулася мистецька вітальня за участю редактора журналу «Джміль» Ганни Остапенко. Під час імідж-зустрічі з представником періодичного видання діти познайомилися з журналом,
дізналися, яку інформацію він несе і як розшифровується його назва. Як виявилося, кожна літера назви уособлює певне поняття:
«Д» - дітям;
«Ж» - живопис;
«М» - музика;
        І
«Л» - література;
        Ь
Саме з вищеперерахованими видами мистецтва через свій журнал і вирішила познайомити Ганна маленьких читачів, а допомагали їй у цьому вірні друзі: Джмелик, Книжка, Нотка та Пензлик. Разом з ними діти влаштували креатив-майстерку «Пригоди нашого класу в коміксах та гуморесках». Кращий комікс Ганна пообіцяла надрукувати в журналі. 
Продовжив дану мистецьку тему літературно-музичний вернісаж  «У світі барв, музики і звуків». Ансамбль «Веселка» познайомив дітей з творчістю німецького композитора, органіста, скрипаля Йоганна Себастьяна Баха. Відбувся  акторський дебют учасників ансамблю, які зіграли постановку жартівливого музичного твору Баха «Coffee Cantata». 
Музика, театр, живопис, спів – усе  гармонійно поєдналося у бібліотечній мистецькій вітальні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня