gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 Хто він, цей відомий сучасний казкар, перо якого пише виключно для дітей, беручи ідеї для казок із життя? Він маг, добрий чарівник чи звичайна людина? Звідки знає він стільки про життя володаря Макуци, Чудових Чудовиськ та Поганих Поганиськ, принцес, драконів..? Нікому це достеменно не було відомо, аж поки 16 березня читачі бібліотеки ім. П.Усенка віч-на-віч не зустрілися з улюбленим сучасним поетом, письменником, прозаїком Олександром Степановичем Дерманським. 
Автограф-сесія з улюбленим письменником «Відкриваємо світ разом» пройшла у книгозбірні в рамках районного конкурсу на кращу рекламу творчості українських письменників – ювілярів 2016 року «Ювіляри UA». Так, як Олександр Степанович являється нашим добрим другом-партнером і цьогоріч святкуватиме своє 40-річчя, працівники бібліотеки з радістю запросили прозаїка на зустріч із його шанувальниками. 
Історична довідка «Поет, прозаїк, казкар - Сашко Дерманський» та мультимедійна презентація «Майстер сучасної пригодницької книги» розкрили багатогранність таланту письменника. Під час бесіди – діалогу «Казка поруч» Олександр Степанович розповів дітям «по секрету» про те, як він почав писати казки, що його надихає на творчість і скільки нових творінь ще чекає на читачів. Найнепередбачуванішим та одним з найцікавіших моментів зустрічі стала казка з письменником «Яскраві пригоди невідомих героїв». Ось яку захопливу казку за лічені хвилини написали п’ятикласники:
  Весело, цікаво, жваво діти спілкувалися з письменником, демонстрували знання його творів, отримували автографи та з задоволенням брали участь в книжковому аукціоні «Читай – ярмарок від Сашка Дерманського».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня