gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 День 16 березня для районної бібліотеки ім. П.Усенка та її користувачів став надзвичайно пам’ятним. До книгозбірні на зустріч з читачами завітали справжні патріоти України – воїни-прикордонники Київського козацького полку ім. Т. Г.Шевченка БУК, учасники АТО Андрій Моісеєнко та Дмитро Вовнянко і представник волонтерського об’єднання «Свої» Наталія Добротворська. Користуючись нагодою було презентовано дитячу книгу «Героям слава!» видавництва «Мамине сонечко», що вийшла у 2015 році і вмістила в собі художні твори для дітей про героїв фронту і тилу.
У читальній залі бібліотеки відкрили військову примірочну «Спорядження, опалене війною», де діти мали змогу одягнути на себе військовий бронежилет, потримати в руках зброю та скористатися аптечкою. До зустрічі з прикордонниками діти віднеслися надзвичайно відповідально. Вони підготували для учасників АТО ряд творчих вітань-побажань, до яких приєднався ще й  ансамбль «Веселка», намалювали малюнки, виготовили обереги. Працівники бібліотеки від себе та своїх користувачів подарували плакат «Героям слава!». Усі ці подарунки Дмитро, Андрій та Наталія пообіцяли в найближчий час передати бійцям у зону АТО. 
Не прийшли з порожніми руками до бібліотеки і самі воїни. З матеріалів, наданих районній бібліотеці, на базі книгозбірні буде започатковано Музей козацької слави.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня