gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


22 лютого бібліотека ім. П.Тичини спільно з викладачкою Безкоштовних курсів української мови Олею Андрусенко започаткували марафон читання вголос «Скажи книзі так», присвячений Всесвітньому дню читання вголос. Мета марафону – популяризувати українську мову, слово, книжку. Показати, що книжка – це щось цікаве, корисне, що вона є, була і буде, з неї можна багато почерпнути.
До марафону приєдналося багато цікавих особистостей: письменники, ведучі зі “Сніданку з 1+1″, бібліотекарі, студенти, народні депутати, слухачі і викладачі Безкоштовних курсів української мови, навіть хлопці з АТО надіслали відео, на якому читають свої вірші. “Марафон став для деяких людей спонуканням вперше в житті прочитати текст українською. На мене справило враження, що люди хочуть читати, їм це подобається”, – каже Оля Андрусенко.
2 березня відбулася розвіртуалізація учасників марафону читання вголос. Усі охочі зустрілися у Бібліотеці ім. Павла Тичини і поспілкуватися. На зустріч завітали журналісти СНІДАНКУ З "1+1" Ірина Гулей та Сергій Єременко, літературознавець Ярина Цимбал та історик Микола Климчук. 
“Марафон читання вголос – це ще одна можливість почитати улюблену поезію, послухати інших і зробити це так, щоб це стало доброю традицією. Це хороша традиція, бо спонукає читати, читаючи думати, а когось мотивує до читання. Якби ми шукали відповіді в книжках, у добрих книжках, то світ би став красивішим”, - говоре координатор Безкоштовних курсів української мови Анастасія Розлуцька.

У бібліотеці № 16 для дітей проводились голосні читання під девізом «Читає тато» і проводили їх татусі юних читачів. Актор Київського академічного театру драми і комедії Миронов Петро Григорович читав напам’ять поезію та уривки з прозових творів українських та зарубіжних авторів, а програміст Ярмоленко Віктор Васильович читав книгу Б.Чалого та  П.Глазового «Про відважного Барвінка і коника Дзвоника».

Бібліотека ім. П.Усенка теж долучалася до марафону, поділившись своїми відео-репортажами за участю депутата Київради Віталія Валерійовича Рослякова, працівників бібліотеки та театру – студії «Дивограй», маленької активної користувачки Козюк Владислави, яка зовсім нещодавно навчилася читати. 

До бібліотеки ім. Г. Тютюнника на голосні читання завітала Неліна Т. П. - читач бібліотеки, журналіст та редактор. Аудиторія не хотіла відпускати гостю і поетична година переросла у неформальну бесіду, яка закінчилась автограф-сесією.


На голосні читання бібліотека ім. О Олеся запросила письменницю Наталію Осипчук, яка розповіла про героїв своїх книг, а також запропонувала гру «Як стати поетом». Діти з задоволенням підбирали до запропонованих слів риму.  Активно і зацікавлено приймали участь в голосних читаннях. Найкращим читцям було подаровано книги. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня