gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 2016 рік в Україні оголошено Роком англійської мови. Підтримуючи дану ініціативу, бібліотека ім. П.Усенка провела 26 лютого lesson-game«Граю, знаю, розмовляю англійською». На інтерактивний урок до кваліфікованого педагога, співробітника центру дитячого розвитку «Радість народження» Анастасії Мороз завітали юні читачі бібліотеки. Спільними силами була створена виставка-захоплення «Вас вітає англійська казка».

А далі розпочалося найцікавіше! Енергійна, весела та в той же час вимоглива Анастасія одразу знайшла з дітьми спільну мову. Її інформ-експрес «GoGlobal» познайомив першокласників з Національною програмою вивчення та популяризації іноземних мов «GoGlobal». Під час суперігротеки малюки вчилися спілкуватися іноземною мовою,  подорожували потягом, весело танцювали та рухалися під музику, вивчали правила поводження з книгою та багато-багато іншого. І усе це на англійській мові!!! Не обійшлося, звичайно, і без улюбленого усіма дітьми мульт-параду «Герої англійських мультфільмів в гості завітали».

Надзвичайно насичена, цікава, пізнавальна та повчальна програма заходу надовго запам’ятається нашим маленьким гостям. Надіємося, тепер від уроків англійської мови в школі вони отримуватимуть більше задоволення, ніж раніше. Адже скільки нових слів діти з легкістю сьогодні вивчили.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня