gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 Мовознавчий турнір, що відбувся 19 лютого в бібліотеці ім. П.Усенка, був приурочений до Міжнародного дня рідної мови. Захід розпочався з перегляду книжкової виставки та історичниї довідки «Мова – духовний скарб народу». Діти з радістю долучилися до розмови, щиро висловлювали свої думки стосовно рідної мови, читали поезії, навіть влаштували справжній флешмоб, продекламувавши хором вірш українською.
Приємною подією заходу стала зустріч третьокласників з письменником, перекладачем, актором, заслуженим діячем мистецтв України – Василем Довжиком. Веселий та енергійний, Василь Михайлович зразу ж сподобався дітям. Вони із задоволенням спілкувалися з письменником, навіть інсценували відому книгу автора «Камінна дуга над безоднею». 
В день рідної мови важко було не згадати українську пісню. Наші добрі друзі ансамбль «Веселка» підготували для усіх присутніх власний подарунок – музичний віночок із трьох чудових номерів.

Мовний круїз до дня рідної мови відбувся і у біблііотеці № 134. "Без рідної мови, без пісні, без мами збідніє земля назавжди", - під таким гаслом відбувся захід, на який були запрошені читачі біліотеки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня