gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 Те, що поліцейський – це професія, яка в тренді на всі сто відсотків підтвердили гості заходу, який відбувся 18 лютого в Центральній районній бібліотеці ім. П. Тичини. Хвиля позитиву пройняла серце кожного, хто завітав на чергову зустріч з патрульними поліцейськими.
Цікаві, неординарні та з великим почуттям гумору поліцейські захопили «в полон» всіх своїми неординарними спогадами про шлях до своєї теперішньої професії. Бібліотекарі продемонстрували цікавий відеоматеріал про п’ять етапів конкурсного відбору до нової поліції, після чого патрульні поділилися власними історіями про перші кроки до нового життя. Але стримати гостей зустрічі в рамках теми «Іду в поліцію…» не вдалося: А чи пропонували вам хабарі? Якого калібру у вас зброя? На якому паливі їздять ваші машини? Чи справдилися сподівання та мрії про вошу професію?, - ніби з дула пістолету летіли кулі-запитання від наших читачів.
Актуальною жвавою та досить позитивною виявилася зустріч, на фінішному етапі якої кожен отримав подарунок на згадку. І звісно ж не обійшлося без селфі.
Приємною несподіванкою для нас став візит представника організації IREX, саме завдяки якій проект «Моя нова поліція» набирає обертів в Україні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня