gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 17 лютого відбулася бесіда-спомин. Разом з письменником Олегом Виноградовим, автором книги «Слово Майдана», читачі бібліотеки ім. П. Тичини вшанували пам'ять мужніх учасників Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави. Згадали події, спогади про які автор зібрав у своїй книзі.
Презентована бібліотекарями нова книга Марко Рудневича «Я з Небесної Сотні», в якій розповідається про три вирішальні доби на Майдані, дуже сподобалася читачам.

17 лютого бібліотека ім. А. Малишка провела героїко-патріотичні читання «А Сотню вже зустріли небеса». На захід були запрошені читачі бібліотеки, виконуючий обов’язки голови об’єднання Українських націоналістів-державників В.М.Світайло та колишній сотник І сотні ім. полковника Є. Коновальця , а зараз боєць батальйону «Донбас» Ігор Іванов. Розповідь пана Ігоря, безпосереднього учасника протистоянь на Грушевського, який отримав поранення в Маріїнському парку, нікого з гостей не залишила байдужим.

18 лютого відбулася Година-реквієм в бібліотеці № 158. Учасники заходу згадали Героїв, які віддали своє життя за наше майбутнє. Пам'ять про всіх невинно вбитих має згуртувати нас, живих, дати нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Кожен учасник доторкнувся до запаленої свічки, світло якої буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради справедливості жертвував собою. Вони повинні жити вічно в нашій пам'яті! Герої не вмирають.


Протягом усього дня 20 лютого користувачі та працівники бібліотеки ім. П.Усенка вшановували пам'ять загиблих Героїв. Дорослим та дітям, які долучилися до вшанування високого подвигу, бібліотекарі представили книжкову  виставку «Пишаємось Вітчизною своєю!», зробили презентацію книг «Революція гідності – нова свідомість українців» та «Героям слава!». Із сповненим жалем серцем та сльозами на очах підростаюче покоління взялося до виготовлення паперових янголят «Небесну сотню, Господи, прийми» та стало ініціатором створення плакату «Героям слава!». Аби пригадати та увіковічнити в пам’яті подвиг патріотів своєї держави, кожен із відвідувачів бібліотеки протягом дня мав змогу переглянути мультимедійні презентації «Революція гідності - ціна свободи», «Пам’яті Героїв Небесної Сотні», «Герої не вмирають» та «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила». Покидаючи бібліотеку, один із учасників інформдайджесту «На варті неба» сказав: «Такі люди не вмирають – їх життя продовжується на небесах...

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня