gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 Бібліотека ім. П.Тичини бере участь в проекті IREXUkraine"Моя нова поліція". 10 лютого відбувся захід "Жива книга: "Унікальні історії",  гостями якого були офіцери нової поліції, які стежать за порядком  у нашому мікрорайоні. Також  до нас завітали вихованці коледжу ім. В.Сухомлинського.

 У наших юних користувачів була можливість поспілкуватися з патрульними та поставити свої запитання.

 В кінці заходу діти отримали пам’ятні подарунки від офіцерів поліції. Бонусом їм було те, що вони мали змогу зазирнути у середину службової  патрульної машини та відчути себе у ролі справжнього патрульного.

"А ви вже стрибали з мосту у воду за правопорушником? Що станеться, якщо у вас закінчаться усі патрони? Чи не розчарувалися ви ще? Як стати поліцейським?", - Про таке питали у патрульних учні 4 класу однієї з київських шкіл. Бесіда відбулась сьогодні в стінах бібліотеки у Дніпровському районі. Патрульні зустрілись з дітьми, щоб обмінятися думками, історіями та навчитись чогось нового один в одного. Зустріч тривала довше, ніж планувалося, бо діти не хотіли відпускати гостей і буквально вразили їх своїм ітересом до буднів патрульних та реформи в цілому.

Такі зустрічі - це лише початок великої дружби патрульних з малими та дорослими киянами!

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня