gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


11 січня до бібліотеки ім. В. Яна з різдвяним настроєм завідали давні друзі – вихованці навчального комплексу «Софія». Діти дуже допитливі і талановиті. Вони порадували своїми щедрівками та колядками в супроводі сопілки та привітали з Новорічними святами.
А 13 січня відбулася Різдвяна казка «На Різдво Христове Ангел прилетів», під час якого пролунало багато обрядових пісень. Учасники клубу «Надвечір’я» поставили театралізовану виставу-казку. Діти та дорослі із захопленням брали участь в новорічному дійстві. Цього святкового вечора читальня була переповнена глядачами.


Cправжня зима, яка вирувала на вулицях міста, не завадила юним читачам книгозбірні та їхнім батькам узяти участь в надзвичайно цікавому новорічному марафоні що для них підготували працівники бібліотеки ім. П.Усенка. У стінах улюбленої книгозбірні, протягом усього дня лунали святкові пісні, декламувалися вірші, здійснювалися подорожі в казку… Діти брали активну участь у дитячому віршограї «Здрастуй, свято новорічне!», літературному конкурсі «Загадки бабусі Метелиці», з радістю читали вголос казку Б.Грінченка «Два Морози», створювали святковий колаж «Дід Мороз крокує світом» та відвідали новорічний кінозал «Зимова казка, приходь до нас будь-ласка!»
Добра традиція організовувати приємний та корисний відпочинок для своїх юних читачів під час канікул з радістю продовжиться в бібліотеці і у 2016 році. Так що, хто забарився і не потрапив на новорічний марафон – не засмучуйтеся! У вас обов’язково ще випаде нагода побувати на подібному святі, бо цікавих заходів у районній бібліотеці ім. П.Усенка для дітей в новому році буде ой як багато!!!

Щедрий вечір тобі, Україно! Ти славишся своїми народними звичаями і традиціями і дуже важливо щоб їх знало молоде покоління українців. Тож відродити традиції різдвяних святкувань спробували читачі бібліотеки № 16 для дітей, які завітали на народознавче свято «Щедрий вечір на порозі щастя зичить нам усім». Діти уважно слухали розповідь про народно-релігійні свята січня, відповідали на запитання вікторини «Калейдоскоп різдвяних свят»,  колядували та щедрували, особливо вразивши знанням великої кількості щедрівок та по-дитячому щирим їх виконанням.

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня