gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Для багатьох дітей з центру «Щасливе дитинство», які завітали до бібліотеки 
ім. П. Тичини в переддень свята святого Чудотворця, чарівні мрії стали реальністю, адже їх розважали помічники доброго дідуся Миколая. Відомі українські артисти Валерій Чигляєв, Володимир Бистряков, Андрій Іванов та Володимир Веклич завітали до дітей-сиріт, переселенців та дітей з обмеженими фізичними можливостями з солодкими подарунками та захоплюючою розважальною програмою.
Майстер-клас з жонглювання м’ячем влаштував тренер дитячої футбольної команди Віталій Тарханов. Відомий радіо-ведучий DJ Soul (Генадій Хорунжий) розповів дітлахам про дитинство Моцарта та порекомендував якомога більше слухати класичну музику.
Цього дня бібліотека перетворилась на «студію мультфільмів». Діти разом з акторами «озвучували» улюблених героїв з мультфільмів та співали пісні.

Ще однією приємною несподіванкою були подарунки від добрих та небайдужих людей. Всі діти отримали іграшки, солодощі та масу позитивних емоцій. 


Цього року до бібліотеки ім. В. Маяковського в переддень свята завітали студенти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка   з яскравою виставою «Святий Отче Миколаю, ти прийди до нас із раю». Гостями вистави були юні читачі. Діти разом із Бантиком і Зайчиком навчили Чортика бути чемним і добрим. Веселі естафети та ігри підтримали атмосферу тепла у залі. Уроком для Чортика була весела пісенька від усього класу.
На завершення діти отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.

Щороку запрошує бібліотека ім. О. Олеся малечу на фольклорне свято до дня Святого Миколая. Працівники бібліотеки і в цьому році урочисто підготувалися: приготувили подарунки та вікторину, запросили юних артистів зі школи мистецтв ім. Г.Жуковського, барвисту книжкову виставку «Він до кожного віконця диво-дивне наближає». Діти з задоволенням відгадували героїв книг, які надіслали телеграми до бібліотеки і отримали призи, також дітлахи мали можливість взяти участь у розважальній програмі: співати разом з «артистами» та читати колядки. Концертна програма школи мистецтв була як і завжди «на висоті».

Бібліотека ім. А. Малишка підготувала для своїх читачів чудовий подарунок: виступ ансамблю юних бандуристів «Веснянка». У прекрасному виконанні прозвучали колядки та народні пісні. А на закінчення всі отримали солодкий подарунок від бібліотеки.


У бібліотеці № 158 під час свята «Біла зимонька прийшла – саньми свята привезла» згадали не лише День святого Миколая, а й Новий Рік, Різдво, Щедрий вечір та ще багато інших зимових свят, які несуть у наші серця добро, любов, оновлення, злагоду та щирість радісних побажань. З іграми, розвагами пройшло свято, пролунало багато яскравих пісень. Бібліотекарі привітали дітей зі святами та підготували казкові вікторини.


Якщо грудневого вечора вам довелося почути мелодію срібних дзвіночків, знайте - то поміж зірок з хмаринки на хмаринку їдуть санчата Святого Миколая, а він весело всміхається. Як і всі діти, чекали свята й маленькі читачі бібліотеки ім. В. Яна, особливо казковий майстер-клас від Святого Миколая з виготовлення сніжинок. Діти разом із бібліотекарями помандрували в сиву давнину, ознайомилися з легендою про Миколу Чудотворця, зустрілися з казковими героями. Всі учасники заходу отримали подарунки від Миколая. Наприкінці заходу діти із задоволенням переглянули книжкову виставку «Ой хто, хто Миколая любить». Надіємося, що Святий Миколай здійснив найбажаніші мрії, примножив добро людських душ, зміцнив віру, надію та любов у серцях кожного з нас.


Вистава-сюрприз «Чарівна ніч святого Миколая» відбулася в відділенні соціальної реабілітації дітей хворих на ДЦП. 16 грудня  працівники бібліотеки ім. К. Симонова в образах  Св. Миколая та інших казкових героїв привітали дітей та працівників центру з наступаючим святом. Всі отримали подарунки-сюрпризи і велике задоволення  та добрий настрій від вистави. Сюрпризом було і те, що в образі Св. Миколая виступив читач бібліотеки, а нині учасник АТО, який приїхав у короткострокову відпустку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня