gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Протягом Всеукраїнського Тижня права в бібліотеках ім. П. Тичини та ім. В. Яна юрист Альгімантас Грибаускас дав відповіді на актуальні запитання читачів. Бесіди-міркування «Чи бувають права без обов’язків?» відбувалися в рамках громадсько-освітницької програми. Доповнили ці заходи книжкові виставки, на яких були представлені правознавчі видання із фонду бібліотек. Ці видання сприяли поглибленню правових знань та формуванню правової культури наших читачів.

 


Щоб гідно жити, треба знати свої права, вміти їх відстоювати і водночас  поважати права інших людей. Саме про це йшла мова під час правознавчої бесіди-калейдоскопу «Я маю право на життя, я гідно мушу жити», що відбулась в бібліотеці № 16. Під час заходу діти взяли участь у грі-вікторині  «Мир і дружба не дива або знай свої права», ознайомились з правознавчою літературою з фонду бібліотеки.

Завітавши на урок права «Я громадянин України і пишаюсь цим», що був проведений в бібліотеці № 16 1 грудня, діти ознайомились з правами громадянина України, основними засадами Конституції нашої держави, висловили свої думки щодо власного бачення правового суспільства. Захід сприяв підвищенню правової культури юного покоління, вихованню свідомих громадян країни.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня