gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 9 листопада, у день вшанування памяті Преподобного Нестора-літописця, українська культурна громадськість відзначає День української писемності і мови. У бібліотеці ім. П. Тичини цю подію відсвяткували разом  з маленькими читачами, які вперше завітали до бібліотеки. Знайомство з книгозбірнею та екскурсія  доповнилися цікавими та захоплюючими вікториною, квестом та пізнавальною презентацією,

переглянувши яку, діти дізналися як і коли виникла наша мова.


Любові до рідної мови, до рідного слова була присвячена  інформаційно – мовознавча година в бібліотеці ім. А. Малишка. Виступ поета Владислава Чернілевського, став справжнім святом для школярів. Він читав власні вірші, розповідав  історії з життя, веселі бувальщини, смішив  анекдотами. Було дуже цікаво і актуально.
Дорогі друзі! Маємо сміливість серцем і душею впевнено сказати: «Ми – українці!». Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову,що дісталась нам у спадок від наших пращурів!
Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.
Районна бібліотека ім. П.Усенка вирішила відсвяткувати цю світлу дату разом зі своїми читачами, активними користувачами, партнерами та друзями. Розпочато свято з історичного екскурсу «Українська мова крізь терни тисячоліть». В рамках свята відбулася також й імідж-зустріч з редактором журналу «Яблунька» Тетяною Іванівною Лазебник. Цікавий пізнавальний екскурс сторінками дитячого журналу плавно перейшов у літературну ігротеку «Чарівний мовограй». За свою активність під час заходу присутні отримали в якості подарунка від Тетяни Іванівни цікаву підбірку журналів «Яблунька», з дитячими розмальовками, друкованими  іграми та саморобками. 
Перейнявшись почуттям любові до рідної мови, присутні з радістю декламували вірші українською, щиро аплодували юній поетесі Фадєєвій Анні, яка виступила з прим’єрою свого авторського вірша «Україна». 
Завершальною самобутньою ноткою святкування Дня рідної мови став виступ театру українського фольклору «Берегинька». Своїми неперевершеними українськими піснями та танцями юні артисти наповнили приміщення бібліотеки святковим настроєм, та десятками щирих посмішок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня