gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 У бібліотеках Дніпровського району 13 жовтня був проведений Єдиний день інформування населення з нагоди Дня захисника України. Історичний екскурс "Героїчна спадщина українського козацтва - крок до майбутнього" підготувала до свята бібліотека ім П. Тичини.

Цивільний Корпус «Азов» м. Києва був запрошений до бібліотеки імені Василя Яна на Годину слави. Під час заходу діти познайомилися з бійцями полку «Азов» та дізналися про їхні військові будні. Також активісти Цивільного Корпусу «Азов» показали, як надавати першу медичну допомогу та ознайомили школярів із різноманітними типами поранень. 
«Азовці» навчили дітей, як користуватися жгутом, робити тампонацію та як правильно перев’язувати поранення різних типів складності, накладати шину. Бійці розповіли про самооборону та змоделювали для дітей небезпечні ситуації, продемонстрували основи захисту від нападу із холодною зброєю. Учні шкіл слухали  розповіді лекторів з великим захопленням. Діти ставили багато питань та запрошували «азовців» відвідати  бібліотеку ще раз. Наприкінці заходу учні та «азовці» переглянули книжкову виставку «У боротьбі за волю».


Напередодні Дня захисника України до бібліотеки ім.К.Симонова прийшли молоді читачі, щоб засвідчити свою повагу всім, хто носить почесне звання захисника Вітчизни, хто у всі часи ніс нелегку військову службу. 

У заході приймав участь ветеран другої світової війни Микола Гаврилович Демиденко, який прочитав власні вірші і розповів про героїчні часи в історії України. Патріотизмом  і любов'ю до захисників України проникнуті і вірші Тамари Василівни Веремієнко, що  прозвучали у виконанні автора і торкнулися душі і серця присутніх. Завершився захід козацькими піснями, які пролунали у виконанні солістки ансамблю «Дубрава» Л.В.Шибаєвої.

Під час години історії «Козацького лицарства слава» в бібліотеці № 16 діти дізнались, хто такі козаки, як жили, як захищали Україну, про подвиг і безсмертя козацького духу, що й сьогодні надихає українців на боротьбу за Батьківщину. Під час заходу діти декламували вірші, присвячені Україні, відбулась презентація книги «Українське козацтво».


У переддень славетних дат календаря працівники районної бібліотеки ім. П. Усенка провели патріотичний бібліоміст «У сьогодення з глибини століть». Маленькі читачі пройшовши разом з бібліотекарями віртуальним бібліомостом, здійснили цікаву мандрівку з мужнього минулого в самовіддану та героїчну сучасність. Патріотичний хроноскоп «Дитинству – країну без війни» і відеоекскурс «Славетні місця України» звернули увагу дітей на значимість миру в країні, провели стежками козацьких звитяг. Під час історичного лото «Козацька каша» кожен мав змогу не лише похизуватися знаннями, а й відчути себе справжнім захисником Вітчизни, не залежно від того, хлопчик ти чи дівчинка. Надзвичайно емоційно усі присутні сприйняли музичне вітання вокального ансамблю «Веселка», який дебютував з піснею «Боже! Я молюсь за Україну». 

Завершальним етапом заходу стала фотопанорама «Я - дитина України», під час якої діти з радістю фотографувалися з козацькими атрибутами, українським посудом та з обраними для читання патріотичними книгами.
Народна мудрість стверджує, що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. 
Тож ми, працівники бібліотеки, проводячи подібні патріотичні заходи, прагнемо спонукати наше підростаюче покоління рости мужнім, сильним, надійним і завжди бути опорою своєї сім’ї та народу.

19 жовтня в бібліотеці ім. А. Малишка актори театру української традиції «Дзеркало», які тільки-но повернулися з зони  АТО, провели урок мужності «Героїв стежина – від батька до сина». Відвідувачам був представлений уривок з вистави «Блокпост Україна» за поезією Бориса Гуменюка «Вірші з війни». Це перша в світі вистава про «гібридну» війну.  Вистава-пісня, вистава-молитва є посланням до кожного небайдужого серця, до кожного патріота України. Героям АТО присвячується…

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня