gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 24 вересня у Центральні бібліотечні системі відбувся Єдиний день відкритих дверей "Бібліотеки Дніпровського району запрошують".

 

 

 

 

 

Основною метою заходу було створення та підтримка позитивного іміджу бібліотеки, приєднання нових користувачів та залучення їх до читання. Протягом дня у бібліотеках проходили різноманітні акції: інформаційні години, майстер-класи, бібліоквести, відеопрезентації, ігри, конкурси тощо.


У ЦРБ ім. П. Тичини бібліотекарі впродовж дня проводили екскурсії для читачів «Невідома бібліотека» з відвідуванням відділів обслуговування: абонементу, читального залу, інтернет-центру, службових приміщень і книгосховища. Пройшов бібліоквест "Місто з книгою", два майстер–класи з плетіння прикрас з атласних стрічок: «Веселе рукоділля», «Стрічковий струмок», конкурс малюнків «Моя бібліотека», акція «Прощення гріхів». Показали відеопрезентацію «Ласкаво просимо до ЦРБ ім.П.Тичини» про життя нашої бібліотеки, а також перегляд незвичних книг, різного формату, які знаходяться в нашій бібліотеці «Книжковий Гіннес нашої бібліотеки». Була оформлена виставка-привітання «Добрі слова бібліотеці», де гості могли написати свої побажання. 


У бібліотеці ім. П.Усенка відбувся захід під назвою "Читаємо книгу разом та театр книги "Відчиняє двері казка".


У бібліотеці ім. Г.Тютюнника був проведений Інформаційни урок "Віхи історії". Його провів викладач Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця - доцент, доктор історичних наук кафедри україністики Момрик Анатолій Петрович.


У бібліотеці № 16 для дітей день відкритих дверей був насичений різноманітними заходами, такими як посвячення в читачі учнів школи № 42 - «Хай книга нас усіх єднає», бібліотечний урок - «Яскрава веселка періодичних видань». Цього дня можна було взяти участь у виготовленні плакату «Моя бібліотека», а в «Книжковій лікарні» навчитись виготовляти книжкові закладки в техніці ошибани (пресованої флористики) на майстер-класі «Секрети пані Флори».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня