gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 Писати писанки - то добра традиція українців протягом віків. Цікаво як наші бібліотекарі допомогають своїм читачам підготуватися до Великодніх свят? Тиснемо "Детальніше" і вперед. А краще долучайтеся! Де і коли? Дивіться афішу.

 

 

 

На майстер-класі присутні поринули в глибину народних звичаїв та створили серію писанок, які є символом добра, щастя, благополуччя і життя. Бібліотека ім. В. Сосюри


Скільки дітей прийшло до оновленої бібліотеки ім. П. Г. Тичини на майстер-клас з декупажу великодніх яєць! Малеча з ентузіазмом та захопленням долучилась до виготовлення прикрас. Це був перший захід після ремонту, тож Бібліохаб ожив!


Засідання гуртка «Диво в дольках» в бібліотеці ім. В. Яна. На майстер-класі діти робили Великоднє курчатко.

Напередодні свята Великодня бібліотека ім.К.Симонова запропонувала своїм читачам здійснити святкову фолькмандрівку «Дивовижний світ писанок», з розповіддю про методи розпису писанок у різних регіонах України, про традиції святкування Великодня  та переглядом віртуальної виставки «Пасхальні візерунки».
 

Як святкують Великдень в Україні? Якими народними обрядами супроводжується це свято в українців? З якими іграми й забавами воно проходить? Про все це дізнались користувачі бібліотеки №16 для дітей під час народознавчо-мистецького свята «Великдень дзвоном трепетним луна». А ще були вірші, вікторина, виставка малюнків і, звичайно, радісний передсвятковий настрій!

 

 


У бібліотеці № 118 юні читачі власними руками зробили подарунки до свята. Вітаємо з Великоднем! 


Дружне читацьке коло зібрав в бібліотеці №16 для дітей майстер-клас «А писанка, як сонце сяє», на якому панували передсвятковий настрій, натхнення, а створені писанки випромінювали щирий дитячий позитив.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня