gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 Незважаючи на холодну снігову погоду, весняна атмосфера набирає обертів, тим більше приводів для піднесеного настрою вдосталь - це й наближення традиційного жіночого свята, й заходи з приводу відзначення роковин генія української поезії Тараса Шевченка. Сьогодні працівники ЦРБ ім. П. Тичини відвідали Русанівське відділення денного перебування при Територіальному центрі області Дніпровського району. 

У рамках  читацького марафону "Скажи книзі "Так" на тему: "Невідомі сторінки життя Шевченка", гості й організатори читали вголос улюблені вірші Кобзаря як в оригіналі, так й у перекладі. Між учасниками розгорілася палка дискусія щодо творчості Тараса Григоровича, необхідності книговидання й книги як такої. Аудиторія дійшла висновку, що навіть більш ніж через двісті років твори Шевченка живі, актуальні, й, напевне, житимуть вічно.

Це була перша зустріч працівників бібліотеки з відвідувачами центру, яка пройшла з радістю та піднесенням. Учасники отримали задоволення від спілкування та мають сподівання на подальшу співпрацю. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня