gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 Підтримуємо традиції. Долучилися… Бібліотеки Дніпровського району створили власні осередки для написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. З Днем української писемності та мови, українці!

P.S. Написали і впевнені у своїх силах – надсилайте диктант та отримуйте подарунки. Ті, хто напише його без помилок, будуть відзначені призами.
Важлива умова – перевірятимуться лише диктанти, надіслані 9 і 10 листопада. Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті. 
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (скан або фото)
Паперові листи: Хрещатик, 26
Українське радіо, Київ - 1, 01001
 
11 листопада об 11:11 на сайті «Українського радіо» буде опублоковано текст радіодиктанту і кожен зможе себе перевірити.

День української писемності і культури в бібліотеці ім. К. Симонова відзначився не тільки всеукраїнським диктантом. Широкоформатне інформаційне панно «З рідним словом міцніє держава» цього дня складалося і з зустрічі  з письменником Володимиром Дмитренком, і з художнім колективом «Криниця» ім. Леопольда Ященка. Його учасники, люди творчі і великі патріоти українського слова, пісні, культурної спадщини знайомили присутніх з українською піснею, декламували вірші і цікаво розповідали  про українську мову і культуру. Корисним доповненням для учнів СШ№ 201 став і бібліотечний урок «Писемні пам'ятки України», адже кожна освітчена людина повинна знати витоки писемності свого народу, а формування високої духовності і культури народу України сягає прадавніх часів. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня