gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 «Подорож довжиною в тисячу миль починається з першого кроку» - ця цитата Лао Цзи стала відправною точкою в створенні виставки «Мрій! Читай! Мандруй!» у бібліотеці ім. К. Симонова.

Цікавий персонаж «Пес Сірко» розпочинає виставку-подорож. Його теза-роздум «Стрес…Роздратованість…Втома...- Сумно …» переходить в світлу думку «Подорожувати!». Антикварний фотоапарат минулого століття, карта «Географія вдалого полювання» стають у пригоді.

І ось… яка краса! «Рідний край у бібліотечних маршрутах».

Книги «Подорож стародавнім Києвом», «Україна. Центр. Юг», «500 чарівних куточків України» супроводжуватимуть мандрівника, а «Київська кухня» Іллі Ноябрьова і «Львівська кухня» Ігоря Лильо не дадуть зголодніти в дорозі.

«Мандруймо разом» - пропонує у другій частині виставки «Бібліотечні мандри з героями книг» жаба-путівниця, найвідоміша з самого дитинства героїня казки. Але для дорослої аудиторії твори  Богдана Образа «Київ–Париж. У пошуках застиглого часу», Олександра Гавриша «Блукаючий народ», Одрі Ніффеггер «Дружина мандрівника у часі», збірка «Львів. Кава. Любов» ще раз підтверджують, що подорожі допомагають зрозуміти красу простору і безцінність часу, не тільки реального, а і книжкового.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня