gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Сучасна молодь – особливе покоління, яке народилося і живе у добу новітніх інформаційних технологій, інтернету й гаджетів. Можливо, саме тому для них першим порадником часто стає не мати чи батько, не друзі чи вчителі, а всезнаючий Googlе. Але завжди цікаво: як стають дорослими інші? Що вони відчувають, коли вперше закохуються чи цілуються? І тут у життя багатьох підлітків на допомогу приходить поезія.
Платформа спілкування в читальному залі бібліотеки ім. К. Симонова 26 жовтня показала, що це покоління таки читає поезію!
Запрошена на зустріч сучасна поетеса, письменниця Олена Рижко. Її розповідь переросла у жвавий діалог з присутніми слухачами, які майже вщент заповнили читальну залу бібліотеки. Протягом години звучали вірші про місто, про любов, миттєвості життя і красу природи. Слухачам сподобалася чудова поезія авторки поетичних збірок «Суїцизм», «Любов до чорного строю», «В обіймах Місафір», «Між бажанням і вчинком» адже написана вона про них і для них, у ній – світ перших дитячих здивувань і захоплень, сприйняття всього оточуючого очима цікавої людини.
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня