gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 Напередодні свята в бібліотеках відбулися зустрічі з військовослужбовцями, учасниками АТО, ветеранами війни та військової служби.
Зокрема, бібліотека ім. П. Усенка вітала воїнів козацького полку ім. Т Шевченка, а ЦРБ ім. П. Тичини -  учасників антитерористичної операції, які знаходяться на лікуванні у Київському міському клінічному госпіталі. Також у рамках відзначення Дня захисника України презентовані книжкові виставки «Форпост держави: Збройні сили України» у бібліотеці ім. В.Маяковського,  «Дух козаків не зламати в бою» у бібліотеці ім. П.УсенкаПроводилися виховні години «Схиляємо голову низько, щоб шану солдатам віддати» у бібліотеці №16 (10.10.2017 р.), уроки мужності «Борці за вільну Україну» у бібліотеці ім. М. Горького (11.10.2017 р.)р. «Слава не вмре козача» у бібліотеці ім. О. Олеся (12.10.2017 р.), зустрічі за участю учасників антитерористичної операції та військовослужбовців Збройних сил України.

У бібліотеці  ім. А.Малишка театр української традиції «Дзеркало» на чолі з В. Петранюком показав уривок з вистави «Блокпост Україна» на слова  Б. Гуменюка.

12 жовтня,  напередодні Дня захисника України, бібліотека ім. К. Симонова приймала гостей різних поколінь, яких об'єднала любов і відданість Україні. В заході «Мужність спадкоємців.  Від звитяги козацької до героїзму воїнів АТО» прийняли участь Оцун Микола Петрович - заслужений працівник культури України, член центрального правління ВУТ «Просвіта» ім. Т.Шевченка, генерал-полковник Українського козацтва, історик, краєзнавець, журналіст, який розповів про витоки козацької звитяги, яку особисто підтвердили в нашому сьогоденні учасники АТО, ветерани батальйону НГУ імені генерала Кульчицького  Володимир Миколаєнко та  Владислав Здор. Завзято заспівав козацькі пісні народний ансамбль «Криниця» ім. Леопольда Ященка, прочитав свої вірші та розповів про творчий доробок в царині сили українського духу поет, прозаїк, громадський діяч Олександр Дробаха. Поважні гості разом з юнаками та дівчатами із задоволенням прийняли участь у вікторині «Козацька кмітливість», яка дозволила зануритись у неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби.
Розширити і поглибити знання учнів про свою рідну державу, розкрити суть поняття патріот―патріотизм допомгла літературно-музична година «Хай квітне щаслива моя Україна» для учні 4 –го класу  школи №125 у бібліотеці ім. Г. Тютюнника.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня