gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Віртуальну мандрівку «А Київ чарівний на світі один» та презентацію відеощоденника «Місто моєї мрії» запропонували своїм читачам бібліотекарі книгозбірні ім. П. Усенка.
Родзинкою Дня Краєєзнавства, приуроченого до Дня Києва, стала зустріч київської письменниці, перекладачки, публіциста, громадського діяча, члена Національної спілки письменників України Наталки Поклад з читачами.
Гостя  розповіла дітям про своє дитинство, рідне село, родину. Поетеса запросила учнів на уявну екскурсію улюбленими місцями, які надихають її на створення чудових ліричних та патріотичних віршів. На зустрічі Наталя Поклад презентувала збірки «Голос криці», «Поезії», «Райські яблука», «У всесвіті Івана Гончара»  та окремо поезії для дітей «Ластівчин привіт», «Веселі віршики» та інші.
Учні мали нагоду «живого» спілкування з автором чудових книг. Задоволення отримали всі без виключення. По-справжньому щасливою є та людина, котра знає, шанує своє коріння і для якої рідна Земля, наша історія, життя предків та досягнення сьогодення - найвища цінність.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня