gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


Навчальний рік добігає кінця. На школярів молодших класів чекають омріяні канікули, а на старшокласників один із найскладніших періодів життя – зовнішнє незалежне оцінювання, остаточний вибір професії та, як наслідок, вступ у виш чи в інший навчальний заклад. З вибором професії старшокласникам допомагають не лише власні відчуття і батьківська порада, а й профорієнтаційна робота.
Бібліотека ім. П. Усенка завжди рада допомогти своїм користувачам у пошуку свого покликання
і запросила на зустріч з доцентом кафедри механіки пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів ММІ Національного технічного університету України «КПІ ім. І.Сікорського» Віталієм Вадимовичем Іващенко, який з перших хвилин знайомства зацікавив старшокласників історичною фактографією «Найцікавіше про КПІ», а також поділився своїми автобіографічними спогадами «Від студента до викладача».
Віталій Іващенко присвятив усе своє життя не тільки викладацькій діяльності, а й улюбленому покликанню душі - написанню поезії. Кожне слово поета має великий сенс, в якому він намагається донести свою глибоку мудрість життєлюба.
Старшокласники ще довго спілкувалися з авторитетним викладачем-поетом, цікавилися Національним технічним університетом України, гортали сторінки його книг з віршами та просто слухали. Віталій Вадимович з кожним поділився щирістю своєї душі та подарував автографи на згадку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня