gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 На прикладі козацького життя можна навчитися мужності, відвазі, волелюбству, відданості Україні. Історичні постаті, якими захопилася і про яких пише Марія Морозенко, мають в собі спільну рису - консолідувати групу людей, дружину, військо, суспільство, державу. І ці люди – приклад для всіх нас: сильні ми всі, коли гуртуємось!

 

 

25 квітня 2017 року в районній бібліотеці ім.П.Усенка для дітей Марія Морозенко - патріотично віддана українському слову письменниця і поетеса, член Національної спілки письменників України, літературний редактор, керівник культурологічної студії «Духовність української родини» при Національному музеї літератури України зібрала навколо себе молодь, щоб розказати та допомогти їм проявити себе, а деяким  відкрити свій талант.

Письменниця презентувала свої книжки «Іван Сірко. Великий характерник»,  «Найвірніші», «Я закохалася».

Зворушливі, правдиві історії дуже сподобалися усім присутнім. Марія Морозенко спілкувалася з підлітками на різні теми: як і з любові й відданості, зі справжнього почуття постає Велика людина своєї нації. А ще, усіх вразила патріотична діяльність письменниці з підтримки наших воїнів в АТО.

Учні щиро аплодували Марії Морозенко за її цікаву розповідь, за її талант, бо все минуле, то ми і є, потужна нація - прекрасна, мудра, з колосальним набутим досвідом історичного буття.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня