gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


26 квітня 2017 року минає 31 рік з дня аварії на ЧАЕС. Напередодні цієї трагічної дати в бібліотеці ім. П. Усенка відбулася зустріч з учасником ліквідації аварії на ЧАЕС – полковником у відставці Мізько Андрієм Олександровичем, який був штурманом МІ-6, саме його екіпаж виконував завдання на ЧАЕС у період з 5 по 12 травня  та завідувачкою  сектором науково-освітньої роботи Національного музею «Чорнобиль» Супрунчук Олександрою Павлівною.
В Україні про Чорнобиль молодь знає зі шкільних підручників. Тому сьогодні у дітей виникла можливість з перших вуст дізнатися про причини аварії та етапи її ліквідації.
Олександра Павлівна емоційно та цікаво розповіла про історію техногенної катастрофи, про героїзм пожежників, військових і всіх, хто зумів зупинити пожежу на ЧАЕС, про те, що довгі місяці ліквідатори  одягали лише маски й респіратори, які, насправді, не могли захистити від радіації, про тих, хто ліквідовував наслідки екологічної катастрофи, навіть ціною власного життя. Спогади  «Випромінювання душі» полковника запасу  Ондрія Олександровича –  яскравий приклад мужності та відваги. Саме таким людям ми повинні завдячувати і пам’ятати про їхні героїчні вчинки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня