gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 

Наймолодші чтайлики чудово провели час у бібліотеці ім. П. Тичини в рамках захопливої гри-вікторини. Малеча з ентузіазмом відгадувала загадки, читала віршовані уривки, водила хороводи та брала участь у рухливих іграх. Особливо сподобалась маленьким читачам самостійна «постановка» казки про ріпку! Наприкінці кожен отримав у подарунок дитячу літературу. Й звісно – фото на пам'ять!

Бібліотека ім. В. Сосюри зібрала справжне коло друзів, щоб познайомити з історією виникнення свята, яке відзначається наприкінці липня. Ідея свята дружби виникла ще в 1958 році й належить доктору Артеміо Брачіо.

Дружба не має меж. Ці унікальні людські взаємини є справжнім двигуном толерантності, зміцнення життєствердних ідей, обміну культурних традицій заради миру та розвитку.

Ранковий потяг з "вагончиків-читайликів" бібліотеки ім. П. Тичини вирушив у літню подорож. На зупинці Загадковій - відгадували загадки, на Казковій - розповідали казки. Безліч зупинок на яких гралися, пізнавали, навчалися новому та малювали. Ось такі вони, "бібліотекарі-туроператори".

У бібліотеці ім. К. Симонова навіть влітку відбуваються різноманітні локальні дитячі заходи. Адже літо – час показати свої таланти, дізнатися щось нове, присвятити вільний час новим захопленням.

Виставка дитячої книги «Різнокольоровий тиждень» у бібліотеці ім. К. Симонова відразу ж привернула увагу користувачів шкільного віку. Адже вибрати книжку тепер можна не лише за змістом, а й за кольором! Така ініціатива припала до смаку як стильним дівчатам, так і хлопцям, які залюбки роздивлялися запропоновані книги! Тим паче, що виставка пройшла спецконтроль «Cхвалено мамами»!

Розважали потенційних читачів як могли. Познайомитися з бібліотекою ім. П. Тичини прийшли маленькі читайлики. Працівники розповіли про всі бібліотечні послуги, про те, як стати читачем, показали фільм, як створюється книга та мультик, як стати її гарним другом. Пограли в гру та розважилися вікториною.

Лялька – це справжній всесвіт у житті малечі, але дорослі також не цураються захоплюватись цим феноменом авторського мистецтва. Для майстрині Зоряни Рикалової лялькарство – витвір уяви та неповторні експонати, щедро декоровані клаптиками тканини, з яскраво розмальованими личками й унікальним вбранням.

До 16-річчя створення Африканського Союзу в бібліотеці ім. О.Олеся відбулася зустріч за круглим столом. На зустрічі були присутні представники Центру миротворчості, Африканського корпусу, Африканського Союзу в Україні, а також екс-посол України в Габоне Cергій Мішустін, екс-консул України в Нігерії Юлія Рижих, екс-консул України в Гвінеї Зоя Соколова та інші поважні гості. 

Напередодні свята Купала в бібліотеці ім. А. Малишка відбулося народознавче дійство «Ой на Йвана, та й на Купала». На подію завітали наймолодші читачі бібліотеки. Театр-студія «Русалії» представила дітям традиції святкування Івана Купала, купальські пісні, та рухливі ігри: стрибання через магічне вогнище, прикрашання купальського дерева та багато іншого. Малеча залишилась в невимовному захваті!

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня