gototopgototop

Hosting Ukraine

І знову бібліотека ім. П. Тичини наповнилася веселощами, позитивом та дитячими посмішками. Бібліотекарі показали малечі, як класно в бібліотеці а маленькі читачі зарядили колектив книгозбірні неймовірним позитивом на цілий день.

За допопомогою техніки декупаж перетворили старенькі рамки для фото в креативний предмет декору. Не знаєте який подарунок обрати? Подарунок, зроблений своїми руками - це найкращий прояв уваги. І якщо ви до сих пір не відкрили у собі талант перетворювати звичайне в прекрасне - ми допоможемо вам в цьому. Гурток "Рукотворне диво". ЦРБ ім. П. Тичини.

Волонтерський проект "Сектор Правди", документальний цикл про ветеранів УПА. Фільм перший. "Орест". Бібліотека ім. П. ТичиниПоспілкувалися з авторами фільму та почули про його створення з перших вуст. Дуже вдячні Аллі Мегель та Марії Яремчук за незабутній вечір. З нетерпінням чекаємо презентації наступного фільму.
Бібліотека ім. О.Олеся провела акцію на озері Радунка.
Відпочиваючим на пляжі нагадали, що літо не тільки пора відпочинку, але й можливість прочитати цікаву книгу.
Інспектори патрульної поліції та працівники бібліотека ім. О.Олеся сьогодні в дитячому садочку. Розповіли малечі про правила безпеки на вулиці та на дорозі, показали як керувати патрульною машиною і подарували книжки про правила дорожнього руху для дітлахів. А також пограли в ігри та почитали малечі веселі вірші чудової дитячої поетеси Ірини Сонечко «Побавимося у водіїв».

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня