gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 Сьогодні в бібліотеці ім. А. Малишка на Свято Миколая завітали юні читачі. Молодь радо розповідала про подарунки, які приготувала для своїх рідних, читала вірші. А від бібліотеки читайлики отримали вітання від учнів музичної школи. У їхньому виконанні прозвучали українські народні пісні та твори відомих композиторів.

Із циклу зимових свят найбільш «дитячим» вважається в Україні День святого Миколая, що «ощедрює» дітвору багатими передноворічними дарунками. Цей день бібліотека ім. О. Олеся відзначила, запросивши юних читайликів на театралізоване свято «Розкажу я Миколаю про що я читаю», підготоване спільно зі школою мистецтв ім. Г. Жуковського.

Вшануванню 150-річчя організації «Просвіта» був присвячений вечір-автограф «Нація сильна не тільки на майданах…» що відбувся у бібліотеці ім. К. Симонова.На зустрічі зібрались просвітяни, мешканці району та молодші читачі. Представляли «Просвіту» член товариства, письменник, журналіст Петро Шульга та хор «Просвіта».

У бібліотеці ім. П. Тичини знову творяться дива! Й усе заради благодійності. Маленькі читачі власноруч майстрували чудові новорічні прикраси – білих янголів, яких до Свята Миколая передадуть вихованцям інтернату.

З народними іграми, танцями, цікавою інформацією та смачним частуванням відбулись українські вечорниці «Красне свято Калити» в бібліотеці №16 для дітей, яке відвідали маленькі читачі. Юні гості стали активними учасниками заходу, адже всіх захопило свято українських традицій.

У бібліотеці ім. К. Симонова на бесіді-зустрічі «Життя, обпечене ураном», присвяченій вшануванню героїв ліквідації аварії на ЧАЕС, були присутні учасники подій, люди, які безпосередньо брали участь, керували та приймали рішення. Перегляд відеоматеріалів з унікальними кадрами відбувався у надзвичайній тиші та закінчився гучними оплесками.

Цьогоріч бібліотека ім. В. Яна  запропонувала своїм читачам відсвяткувати за давніми традиціями Андріївські посиденьки. Співробітники розповіли про свято Коляди та як його традиційно відзначали, провели веселі ігри та конкурси. Читачі з задоволенням брали участь в іграх, ворожіннях, співали обрядових пісень та кусали калиту, робили ляльку мотанку-дзвіночок.

«Рукотворне диво» триває у бібліотеці ім. П. Тичини! Традиційно щочетверга приймаємо всіх бажаючих «прокачати» свої навички рукоділля. Сьогодні майстрували чарівні прикраси на ялинку з різнобарвних стрічок. Хочете навчитися так само? Тоді слідкуйте за афішею: http://dniprolib.com.ua/menu-poster.html. Далі буде!

У рамках тижня права в бібліотеці ім. К. Симонова відбувся урок-міркування «Чи бувають права без обов’язків». З молодими відвідувачами спілкувався викладач, полковник правоохоронних органів, який розповів про правове регулювання суспільних відносин, роль державних органів, про права й обов’язки громадян.

У бібліотеці ім. А. Малишка урочисто відкрилася виставка народної майстрині Анни Савенко. На виставці  представлені унікальні роботи різьблення по шкаралупі курячих, гусячих та страусиних яєць. Також майстриня презентувала свої вироби вузловою об’ємною вишивкою. Виставка працює з кожного дня з 9-00 до 18-00. Вихідні дні: п’ятниця та субота. Запрошуємо всіх бажаючих!

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня