gototopgototop

Hosting Ukraine

Багато цікавої інформації про романси у музичному салоні за участі літературно-мистецького клубу «Надвечір’я». Насолоджувалися популярними піснями у виконанні учасників клубу та фонограми відомих артистів. Бібліотека ім. В. Яна.
Осінній калейдоскоп у бібліотеці ім. В. Яна. Майстер-клас «Осінні витинанки», говорили про українські народні традиції та дивилися мультфільм. Зустріч пройшла в теплій осінній атмосфері.

Напередодні свята в бібліотеках відбулися зустрічі з військовослужбовцями, учасниками АТО, ветеранами війни та військової служби.
Зокрема, бібліотека ім. П. Усенка вітала воїнів козацького полку ім. Т Шевченка, а ЦРБ ім. П. Тичини -  учасників антитерористичної операції, які знаходяться на лікуванні у Київському міському клінічному госпіталі. Також у рамках відзначення Дня захисника України презентовані книжкові виставки «Форпост держави: Збройні сили України» у бібліотеці ім. В.Маяковського,  «Дух козаків не зламати в бою» у бібліотеці ім. П.УсенкаПроводилися виховні години «Схиляємо голову низько, щоб шану солдатам віддати» у бібліотеці №16 (10.10.2017 р.), уроки мужності «Борці за вільну Україну» у бібліотеці ім. М. Горького (11.10.2017 р.)р. «Слава не вмре козача» у бібліотеці ім. О. Олеся (12.10.2017 р.), зустрічі за участю учасників антитерористичної операції та військовослужбовців Збройних сил України.
"Життя, освіта та розваги дітей кінця XIX ст." за такою темою провели неймовірно захопллючу лекцію у бібліотеці №118 для маленьких користувачів з нагоди міжнародного свята.
Взявши участь у бібліокечингу, користувачам бібліотеки № 16 для дітей довелося побувати на острові дивовижних тварин, печері книжкових жахів, у гроті бібліотечних таємниць, відвідати український хутір, стати сучасниками Юрського періоду, подивитися на Книжковий океан зі скелі журнальних цікавинок, зустрітися з привидом бібліотечних сховищ та зустрітися з казковою чаклункою.

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня