gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


У біблотеці ім. В.Яна сьогодні був дуже насичений день. Завітали читачі, які приєдналися до Міжнародного дня дарування книжок і принесли нам багато надзвичайних подарунків, в тому числі малюнки для воїнів АТО. Ми також подарували книги волонтерам громадської організації «Інвалідів війни» ЗСУ на чолі з Мамонтовим О.Л., які передадуть їх на передову під Маріуполь. У відповідь для дітей ми підготували яскравий бібліографічний огляд.
До 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану та до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 13 лютого в Центральній районній бібліотеці ім. П. Тичини відбулася зустріч з Володимиром  Дмитренком - письменником, істориком, учасником війни в Афганістані. Про незвичайну культуру Афганістану, його історію Володимир Вікторович розповів учням школа № 65.

Iнтернет і діти – ця тема цікава майже кожному з нас. А особливо важливо навчити молодь правильно користуватись всесвітньою мережею, щоб не нашкодити собі. Ці питання обговорювали на уроці безпеки в бібліотеці ім. А.Малишка. А провів урок для юних читачів старший лейтенант, інспектор управління патрульної поліції. 

Андрій Кокотюха, якого називають золотим письменником України, володар численних премій, журналіст, сценарист, автор багатьох популярних творів. Нещодавно історичний роман Андрія Кокотюхи «Червоний», що увійшов до премії «Книга року ВВС-2012», було екранізовано з однойменною назвою.

Оновлений простір бібліотеки ім. П.Тичини, напевне, ще не бачив такої кількості гостей одночасно! Творча зустріч з українським актором та режисером, народним артистом України, членом Національної Спілки кінематографістів Володимиром Талашком викликала небувалий ажіотаж серед читачів!

Виставка-знайомство до року Китаю в Украіні стартувала у бібліотеці ім. В.Сосюри. На виставці представлені різні матеріали про культуру, освіту, філософію, традиції, вірування, художні твори китайських авторів, народні мистецтва та китайську кухню. В якості цікавинок приємно здивують: грошова одиниця юань, дзвоник феншуй та набір до чайної церемонії.

У відповідь на акцію «БІБЛІОТЕКА – УКРАЇНСЬКОМУ ВІЙСЬКУ» бібліотека ім. П.Усенка для дітей отримала надзвичайно очікувану відповідь від наших славних козаків - бійців Київського козацького полку ім. Т.Шевченка, які виконують завдання з охорони державного кордону України. Символічно, що малюнки та поробки, створені вправними руками наших юних читачів, зігрівають серця і душі відважних бійців, служать їм оберегами!

До бібліотеки ім. П.Усенка для дітей завітав боєць, учасник оборони Маріуполя з Київського козацького полку ім. Т.Шевченка. Цей полк виконує завдання з охорони державного кордону України та завдання на лінії зіткнення в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian


 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня