gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 

У бібліотеці № 118 відбулася акція, приурочена до Дня Землі. Молодші читачі взяли участь в інтерактивній вікторині-грі, у рамках якої також створювали малюнки, присвячені проблемам захисту довкілля.

У бібліотеці ім. В. Яна проходить тематичний день інформації «Дивовижне поруч»: найвизначніші пам’ятки історії та культури України. Користувачам пропонується добірка літератури (ілюстровані книги, фотоальбоми), цікава інформація про маловідомі факти визначних місць історії та культури.

 

Щорічно 19 квітня в багатьох країнах світу відзначається чудове весняне свято – День проліска.

У бібліотеці ім. В. Яна відбулася так звана "година фантазіїпід назвою "Весна розквітає". На святі працівники закладу разом з гуртком "Диво в долоньках" виготовляли вітальні листівки, щоб порадувати своїх рідних та близьких.

Коучинг для молоді від працівників бібліотеки ім. К. Симонова та старшого інспектора сектору ювенальної превенції Дніпровського управління поліції Крупенею О.В.
Як побудувати здорові родинні стосунки і що робити у випадку насильства у сім'ї? Чому виникає непорозуміння між людьми? Куди звертатися по допомогу і як зберегти себе від насильства? Ці та багато інших тем під час тренінгу для студентів.

У бібліотеці ім. А. Малишка відбувся урок безпечного Інтернету для молодших читачів, який провела пані шкільний офіцер. Обговорили також і тему булінгу. Зустріч виявилась дуже плідною та актуальною –  деякі з юних гостей навіть попросили про індивідуальну бесіду.

До 100-річчя від дня народження Олеся Гончара бібліотека ім. А. Малишка провела для юних читачів літературну світлицю «Будівничий соборів душ людських». У рамках свята в можна було почути живий голос письменника в записі. Гості також прослухали виступ завідуючої відділом Національного музею літератури Тетяни Борисівни Петренко, яка дуже тепло, емоційно та артистично розповіла про Олеся Терентійовича.

Чудова українська письменниця Марія Морозенко завітала до бібліотеки № 158 на зустріч з молодшими читачами. Співробітники та юні гості захоплено мандрували сторінками книг письменниці. Читачі отримали море позитивних емоцій, дякують пані Марії за теплу зустріч та з нетерпінням чекають на нові історії та нових героїв!

До бібліотеки ім. В. Яна завітала особлива гостя, автор Книжкової серії "Теплі історії", письменниця Тетяна Белімова. Пані Тетяна також є літературознавцем, лауреаткою Міжнародного конкурсу "Коронація слова", автором підручника "Проза українського модернізму 20-х років ХХ століття", а також низки наукових статей та рецензій.

У бібліотеці ім. А. Малишка волонтери «ДвижениеНить» провели для юних читачів черговий семінар-тренінг під назвою «Будь добрішим!» Подія відбулась насичено, а інформація виявилась актуальною, повчальною та дуже цікавою.  

 

Поділитися цією статтею у соціальній мережі:

 
Ukrainian English French German Italian Polish Russian

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня