gototopgototop

Hosting Ukraine

 

 

 


 
Як працюватимуть заклади культури в умовах нових карантинних обмежень
Уряд запровадив карантин «вихідного дня» з 14 до 30 листопада 2020 року. Прийняті на засіданні 11 листопада зміни до постанови №641 передбачають також поширення протиепідемічних обмежень, які стосувалися «помаранчевої» зони карантину, на всі регіони країни.
МКІП інформує, що зміниться в роботі закладів культури у зв’язку із введенням карантину «вихідного дня».
Відповідно до нових обмежень з 00:00 суботи до 00:00 понеділка забороняється діяльність закладів культури та проведення культурних масових заходів. 
Ця заборона не поширюється на роботу, пов’язану з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки (за умови обмеження доступу до місця зйомки сторонніх осіб та використання персоналом (окрім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва творів, респіраторів або захисних масок.
У всі інші дні дозволяється:
✔️ діяльність кінотеатрів і театрів із наповненістю до 50% місць у кожній залі;
✔️ діяльність музеїв, які можуть забезпечити перебування в приміщеннях не більше 1 людини на 20 кв. м;
✔️ проведення культурних та релігійних заходів, в яких бере участь до 20 осіб.
Нагадаємо, МКІП готує пропозицію до Уряду про режим фінансової компенсації для сфери культури, креативних індустрій та туризму.
Запрошуємо надсилати пропозиції щодо термінових рішень Уряду з приводу режиму компенсацій на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Ukrainian English French German Italian Polish Russian

 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня