gototopgototop

Бібліотека, Дніпровський район, телефон (044)517-41-70

Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація

Курси комп'ютерної грамотності, комп'ютерні курси Київ

Цифрова бібліотека

Літературно-меморіальний музей-квартира П.Г.Тичини

Hosting Ukraine

 

 

 Творчий проєкт Центральної районної бібліотеки ім.П.Тичини 

«Оживи казку»

Книжка - наш друг з раннього дитинства й протягом усього життя. Сторінки улюблених творів дарують знання, досвід і формують наш світогляд.

Але часто батьки не мають змоги читати малюкам вголос, а підлітки – через навантаження в школі – не встигають опрацьовувати класику або сучасну літературу…

Однак бібліотека ім. П. Тичини завжди готова допомогти!

Наш проєкт, не побоїмось цього слова, унікальний! Адже ми пропонуємо не лише звичну інтерпретацію вже знайомих творів – кожне читання перетворюється на театралізоване дійство, де можна вигадувати альтернативні кінцівки улюблених казок, вживатися  в образ героя, поєднувати творчий проєкт «Оживити казку» читання з креативними майстер-класами або малюванням.

Тож назва проєкту повністю себе виправдовує – на наших читаннях казка буквально оживатиме! Будемо знайомитись з літературними героями як на сторінках, так й у реальному житті!

Подібна практика не лише підвищує ерудицію, а й розвиває творче мислення, допомагає дітям та підліткам вийти за рамки звичних «недільних читань» і разом з бібліотекою ім. П. Тичини зануритись у книжку та навіть стати одним з її героїв!

Тож долучайтесь до нашого проєкту «Оживи казку!», приводьте свою малечу та полиште будь-які хвилювання - книжки, прочитані з любов'ю, щирістю й теплом та креативністю нашими бібліотекарями, вгамують і захоплять навіть найбільш капризного й непосидючого читайлика!

Чекатимемо на вас!

підписка на новини

Україна - ЄС

Путівник бібліотеками України

 

 

Нові надходження

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня